Vítejte v penzionu Grolich

Hledáte příjemné ubytování v Brně? Místo pro výjezdní jednání, školení nebo oslavu v uzavřené společnosti? Pak je soukromé prostředí rodinného penzionu Grolich tou správnou volbou právě pro Vás.

Brno je městem moderní architektury, nejinak je tomu v případě našeho penzionu. Moderní, dynamický vzhled penzionu Grolich se snoubí s příjemným okolím klidné brněnské čtvrti Chrlice, která kromě klidu a odpočinku od ruchu velkoměsta nabízí i výbornou konektivitu do centra Brna /D2-15 minut/.

Ubytování

Ubytovací kapacitu našeho penzionu tvoří šest dvoulůžkových pokojů. Ty Vám díky své výbavě v podobě prostorné koupelny s toaletou, televizoru se satelitním příjmem, klimatizace /air-conditioning/ a v neposlední řadě také bezdrátového připojení k internetu pomocí technologie Wi-Fi umožní uvolnit se a odpočinout si po náročném pracovním jednání nebo návštěvě Brněnského výstaviště. V případě potřeby ubytování více osob je k dispozici možnost dvou přistýlek v nadstandardním pokoji.

Zasedací společenská místnost /boardroom/

Penzion Grolich disponuje prostornou společenskou místností o komfortní kapacitě patnácti osob. V sále je k dispozici vybavený bar se zázemím pro uskladnění potravin a přípravu teplých i studených nápojů (Velká prosklená lednice, barová lednice, pressovač, myčka atd.). Díky těmto přednostem je boardroom penzionu Grolich vyhledávaným místem pro konání soukromých oslav, teambuildingových akcí a výjezdních zasedání malých a středních firem.