Ubytování v penzionu

Penzion Grolich nabízí komfortní ubytování v klidné části moravské metropole Brno - Chrlice.

Moderní ubytování v klidné části Brna – Penzion Grolich

K dispozici jsou Vám naše dvoulůžkové pokoje s příjemnou výbavou ve formě prostorné koupelny s toaletou, televizoru se satelitním přijímačem a klimatizace /air-conditioning/. Celkově jsme schopni pojmout 14 osob v šesti dvoulůžkových pokojích, z nichž jeden nabízí možnost dvou přistýlek. Pokoje a ostatní prostory objektu jsou nekuřácké.

Pro své klienty nabízíme zabezpečené parkování vozidel ve dvoře penzionu.

Ubytování ve stylu B & B /Bed and Breakfast/ čili krátkodobý pobyt, nejčastěji jednodenní, je nejvyhledávanějším typem ubytování v našem penzionu zejména proto, že je využíván při pracovních pobytech v Brně. Celý objekt je vybaven pokrytím Wi-Fi, tudíž není problém v práci pokračovat i po příjezdu.

V těsné blízkosti penzionu se nachází doporučeníhodná restaurace s příjemnou atmosférou.

Penzion disponuje výbornou konektivitou do centra Brna /po D2 - 15min, MHD - 20min/.

Zasedací společenská místnost /boardroom/

Penzion Grolich je vybaven prostornou zasedací místností koncipovanou pro komfortní využití v počtu patnácti osob. V sále se nachází bar určený k občerstvení. K dispozici je zde velká prosklená lednice, barová lednice, myčka, pressovač atd.

Svými proporcemi je tedy společenská místnost vhodná k pořádání výjezdních zasedání, porad, sjezdů, teambuildingových akcí pro středně velké kolektivy či privátních oslav. Vše lze samozřejmě skloubit s ubytováním v odpovídající kapacitě.

V případě zájmu o bližší informace týkající se pronájmu prostor nás kontaktujte, rádi Vám poskytneme potřebné informace a pomůžeme s organizací akce.

Na osobní setkání se těší personál penzionu Grolich…